PLANOWANY NOWY TERMIN SEMINARIUM

Szanowni Państwo,
z przykrością musze poinformować, że w planowanym terminie, tj. w dniach 9-10.06 2020 roku XXX, jubileuszowe seminarium: „Współczesne metody budowy, wzmacniania i przebudowy mostów”, z wiadomych względów się nie odbędzie.  Planujemy zorganizować seminarium jesienią, mając nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna się do tego czasu wyjaśni. Po analizach, biorąc  pod uwagę inne  organizowane konferencje związane m.in z mostownictwem, a planowane na końcu września i początku października, planujemy zorganizować konferencję pod koniec października. Ostateczna decyzja co do terminu jeszcze nie zapadła. Zależy to od bardzo wielu czynników. Ostateczny termin podamy Państwu w możliwie szybkim terminie. Sądzimy, że nowy termin podamy w czerwcu br.
Dziękujemy wszystkim, co zgłosili już swoje uczestnictwo, a także zgłosili chęć wygłoszenia referatu, nawet przesłali już jego streszczenie. Zakładamy, że z chęci wygłoszenia referatu w nowym terminie nie zrezygnują.
Ponownie, mimo niepewnego terminu zachęcam Państwa do zgłaszania referatów. Im więcej zgłoszeń referatów będzie, tym bardziej będziemy zdeterminowani by seminarium zorganizować  w nowym terminie.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam.
W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Arkadiusz Madaj